KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Teckning 3102096

nr 310 2096

Teckning

1800-tal, "Festmiddag", 32x47

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 19 april 2004